Tiskano izdanje Naših školja i u elektronskom obliku

Tiskano izdanje Naših školja i u elektronskom obliku

PREKO – Tiskano, revijalno izdanje godišnjaka Naši školji od sada je dostupno i u elektronskom obliku.

Četrnaesti po redu godišnjak na rekordnih 188 stranica donosi pregled najvažnijih društvenih, kulturnih, sportskih i zabavnih zbivanja koja su obilježila život stanovnika Općine Preko, od naših otoka Sestrunja, Rivnja i Ošljaka do svih mjesta – od Preka do Ugljana – u 2016. godini. 

Godišnjak je otisnut 23. prosinca, nakon čega je besplatno dostavljen domaćinstvima, ali ako ste ipak ostali bez svoga primjerka, a pritom ponajprije mislimo na vikendaše i naše ljude u iseljeništvu, možete ga pogledati OVDJE

Do sljedećeg godišnjaka, pratite nas na portalu nasiskolji.hr i javljajte što se sve zbiva u vašim mjestima. Pisati nam možete na adresu urednistvo@nasiskolji.hr

Do čitanja!