Pionirima Svetog Mihovila Golmania kup u Biogradu
Odlična nogometna vijest stigla nam je u nedjelju! Pioniri nogometnog kluba Sveti Mihovil osvojili su turnir Golmania kup u Biogradu.

Uz to, igrač Sv. Mihovila Donat Kolega proglašen je najboljim veznim igračem, a Luka Pedišić najboljim vratarem turnira.
Mladi otočani su u skupini osvojili 2. mjesto s 10 bodova nakon što su pobijedili Trešnjevku, Sesvetski Kraljevec i Pakoštane, remizirali sa Studentskim gradom dok su poraženi od Bistre.
Nakon toga uslijedio je pobjednički niz u doigravanju.
U četvrtfinalu su igrači trenera Filipa Vojvodića s 2-0 bili bolji od Coerver akademije, da bi u polufinalu svladali Sesvetski Kraljevec nakon izvođenja jedanaesteraca.
U finalu su igrači Sv. Mihovila bili bolji od Bistre rezultatom 1-0 te im tako na najbolji mogući način uzvratili za poraz u skupini.
Čestitke igračima, trenerima i roditeljima!
Fotografije turnira Barbara Kurtin



Predhodna novost
Sljedeća novost
Tomislav Alavanja drugi put šampion 13. Dana maslina otoka Ugljana!
Brižić: Nakon dodatnih konzultacija shvatio sam da stanovnici neće moći na svojim krovovima postavljati male elektrane
Eko-akcija „Otočno blago“ – Očistimo Frnažu i Lukoran!
Bogata ljetna sezona u Domu kulture Ugljan
“Ljepota prirode” u kojoj će se većina lako prepoznati
Pjesma, tradicija i dječji osmijesi uveli nas u najljepše godišnje doba
Lovro Majer u Preku organizirao humanitarni turnir u nogometu u plićaku
Ljetni raspored odvoza kućnog otpada počinje 29. lipnja