Ekipa Guduće ponovno osvojila Turnir u boćanju za muškarce u Ugljanu
Ekipa Guduće pobjednik je Turnira u boćanju za muškarce ŠUG KUP 2020., koji se jod 27. kolovoza do 5. rujna održao na boćalištu Azur u Ugljanu.
Drugoplasirana je ekipa Centar, a treća momčad Čeprljanda.
Turnir je i ovoga puta organizirala TZ mjesta Ugljan, a sudjelovalo je šest ekipa – Guduće, Batalaža, Centar, Čeprljanda, Sušica i Varoš.
U posljednje četiri godine, otkako se organizira Turnir za muškarce, ekipa Guduće može se pohvaliti s trima osvojenim naslovima, što i ne čudi jer redovito vježbaju na zogu u Guduću napravljenom 2014. godine.
Svako naselje mjesta Ugljan ima svoj zog i to je sigurno utjecalo na tako veliku ljubav Ugljanaca prema boćanju, kojem su ih odmalena podučavali očevi i djedovi.
Pobjedničku ekipu čine Endi Ćuća, Dino Ćuća, Marin Ljoka, Mario Krstić, Omer Marfat i Tomislav Marfat.
Za Centar su igrali Velimir Kovačić, Miljenko Kovačić, Nenad Tomić, Željko Torbarina i Zdenko Kovačić, a u trećeplasiranoj ekipi Čeprljande natjecali su se Ljubo Svorcina, Ivica Saraga, Zvonko Mahadić, Robert Šoša i Oskar Bakotić.
Fotografije Maja Dešpoja



Predhodna novost
Sljedeća novost
Potpisivanje ugovora za nove korisnike programa DV Lastavica
Stručni skup županijskih ravnatelja osnovnih škola u Preku
Djevojčice iz Udruge Tim plesom najavile ljetne radionice
Predstavljanje zbirke poezije “Mojoj nani” Ugljanke Senke Bračić
Preška dica ne daju da izumre rič njihovih nana – oživjeli su priču o lavandijerama!
Vinjete se mogu kupiti u TIC-u Ugljan i u tvrtki Obala i parkovi d.o.o. u Preku
OTOČNO VIJEĆE Općini Preko dva ugovora za projekte vrijedna 170.000 eura
Sajamski dani – omogućena prigodna prodaja na blagdane i tijekom ljeta