Članice Planinarskog društva Zaprešić očistile pješačku stazu Sv. Mihovil – Šćah
Proteklog vikenda, godinu dana nakon prve eko-akcije, članice Planinarskog društva Zaprešić posjetile su naš otok i očistile pješačku stazu Sv. Mihovil – Šćah.
-Ova hvalevrijedna akcija ponovno je organizirana uz potporu i gostoprimstvo TZO Preko, a od lokalnih volontera planinarkama se priključio Mario Bosnić iz Lukorana. Naravno, svima njima zahvaljujemo i nadamo se da će nas članovi PD Zaprešić posjetiti i kao rekreativci i uvijek dragi gosti, komentirao je direktor TZO Preko Ivan Košta te dodao da je gostoprimstvo članicama PD Zaprešić i ove godine pružila i obitelj gospođe Senke Otavijević u Sutomišćici.
Uz poruku “Hvala vam na ukazanom povjerenju, otok vam je prekrasan i čuvajte ga”, od domaćina su se oprostile članice HPD Zaprešić: Monika Papić, Adrijana Abramović, Mirna Martinko, Lucija Valentić, Maja Bukovšak, Ana Horaček, Elida Hruškar i Sandra Belavić te Mario Bosnić iz Lukorana.
Podsjetimo, članovi PD Zaprešić prošle godine u svibnju sudjelovali su u čišćenju i markiranju planinarske staze od Turkije prema Šćahu.



Predhodna novost
Sljedeća novost
Kraj lipnja u znaku Dana maslina otoka Ugljana
Eko-akcija „Otočno blago“ – Očistimo Frnažu i Lukoran!
Bogata ljetna sezona u Domu kulture Ugljan
“Ljepota prirode” u kojoj će se većina lako prepoznati
Pjesma, tradicija i dječji osmijesi uveli nas u najljepše godišnje doba
Lovro Majer u Preku organizirao humanitarni turnir u nogometu u plićaku
Ljetni raspored odvoza kućnog otpada počinje 29. lipnja
Kadeti NŠK Sv. Mihovil opet najbolji: drugu godinu zaredom prvaci Zadarske županije