Odbojkašicama iz Bibinja pobjednički pehar na turniru u Preku
U dvorani OŠ Valentin Klarin u Preku održan je turnir u odbojci 3 na 3 u organizaciji Odbojkaškog kluba Preko.
Osim domaće ekipe na turniru su sudjelovale ekipe Odbojkaškog kluba Bibinje, Odbojkaškog kluba Galeb iz Biograda na Moru i školska ekipa Osnovne škole Vladimira Nazora iz Neviđana.
Turnir je bio namijenjen generaciji 2011. i mlađima. Odbojka 3 na 3 razvojni je tip odbojke, koji je manjim dimenzijama i lakšom loptom prilagođen mlađim generacijama.
Na turniru je sudjelovalo preko pedeset djevojčica, a pehar pobjednika pripao je OK Bibinje, čija je igračica Tonka Petković dobila nagradu za najbolju igračicu turnira.
Nadamo se da će svibanjski turnir za mlađe generacije postati tradicija koja će svake godine okupljati sve više sudionika – poručuju iz Odbojkaškog kluba Preko.
Rezultati:
Skupina A
Preko 1 – Bibinje 1 0-3
Bibinje 1 – OŠ VN Neviđane 3-0
Preko 1 -OŠ VN Neviđane 2-1
Skupina B:
Preko 2 – Bibinje 2 2-1
Preko 2 – Biograd 0-3
Biograd – Preko 2 3-0
Polufinale:
Biograd – Preko 1 3-0
Bibinje 1 – Preko 2 3-0
Za peto mjesto:
OŠ VN Neviđane – Bibinje 2 3-0
Za treće mjesto:
Preko 1 – Preko 2 3-0
Finale:
Biograd – Bibinje 1 1-2




Predhodna novost
Sljedeća novost
Lovro Majer u Preku organizirao humanitarni turnir u nogometu u plićaku
Ljetni raspored odvoza kućnog otpada počinje 29. lipnja
Kadeti NŠK Sv. Mihovil opet najbolji: drugu godinu zaredom prvaci Zadarske županije
Općini Preko odobreno 25.000 eura za uređenje igrališta u Čeprljandi
Potpisan sporazum koji povezuje više od 200 žena iz Zadra, s Pašmana, Paga i Krka
Izložba ”Ljepota prirode” Branka Kuštere u galeriji Dom na žalu
Kali u znaku dvodnevnog Blue Fish Festivala
Udruga Điran još jednom domaćin večeri folklora – Ugljanske Plave noći