Kup otoka: Banj prvi polufinalist, večeras ogled Ugljana i Poljane
Nogometaši Banja prvi su polufinalisti ovogodišnjeg izdanja Kupa otoka, turnira koji se ove godine opet igra u Sutomišćici nakon 23 godine stanke.
Banj je u jutrošnjoj matineji na igralištu Foša svladao momčad Pašmana rezultatom 4-1. Kod Banja dva pogotka postigao je Kovačić, jednom je zabio Penjalov, a Tacović je zabio autogol. Strijelac za Pašman bio je Andro Magić s 11 metara.
Svakako treba istaknuti da je dobar dio igrača Pašmana nastupao večer prije za momčad De Loro, finalista turnira Pojonsko srce pa je na njima bio vidljiv umor koji ih je u znatnoj mjeri spriječio da utakmicu učine neizvjesnijom.
Još jednog sudionika finala doznat ćemo večeras, jer od 19 sati na sutomiškoj ljepotici igraju Ugljan i Poljana.
U ostalim susretima četvrtfinala u nedjelju, 27. srpnja igraju Kali i Preko, a u nedjelju 4. kolovoza Sutomišćica i Dobropoljana.



Predhodna novost
Sljedeća novost
Lovro Majer u Preku organizirao humanitarni turnir u nogometu u plićaku
Kadeti NŠK Sv. Mihovil opet najbolji: drugu godinu zaredom prvaci Zadarske županije
Karate klub Sv. Lovre iz Lukorana na županijskom natjecanju osvojio 25 medalja
Otvorene prijave za 54. Plivački maraton Preko – Zadar
Mateo Košta pobjednik Otočnog turnira u stolnom tenisu
Sv. Mihovil i ove godine organizira otočni turnir u stolnom tenisu
U Karate klub Sv. Lovre iz Lukorana stiglo novih sedam medalja
Karate klub Sv. Lovre iz Lukorana godinu otvorio s čak pet medalja!