Članice Planinarskog društva Zaprešić očistile pješačku stazu Sv. Mihovil – Šćah
Proteklog vikenda, godinu dana nakon prve eko-akcije, članice Planinarskog društva Zaprešić posjetile su naš otok i očistile pješačku stazu Sv. Mihovil – Šćah.
-Ova hvalevrijedna akcija ponovno je organizirana uz potporu i gostoprimstvo TZO Preko, a od lokalnih volontera planinarkama se priključio Mario Bosnić iz Lukorana. Naravno, svima njima zahvaljujemo i nadamo se da će nas članovi PD Zaprešić posjetiti i kao rekreativci i uvijek dragi gosti, komentirao je direktor TZO Preko Ivan Košta te dodao da je gostoprimstvo članicama PD Zaprešić i ove godine pružila i obitelj gospođe Senke Otavijević u Sutomišćici.
Uz poruku “Hvala vam na ukazanom povjerenju, otok vam je prekrasan i čuvajte ga”, od domaćina su se oprostile članice HPD Zaprešić: Monika Papić, Adrijana Abramović, Mirna Martinko, Lucija Valentić, Maja Bukovšak, Ana Horaček, Elida Hruškar i Sandra Belavić te Mario Bosnić iz Lukorana.
Podsjetimo, članovi PD Zaprešić prošle godine u svibnju sudjelovali su u čišćenju i markiranju planinarske staze od Turkije prema Šćahu.



Predhodna novost
Sljedeća novost
DAN OPĆINE PAŠMAN U Dobropoljani otvoren novi dječji vrtić Bodulić
Šumarići uspješno završili godinu istraživanja i upoznavanja prirode
Karate klub Sv. Lovre iz Lukorana na županijskom natjecanju osvojio 25 medalja
Otvorene prijave za 54. Plivački maraton Preko – Zadar
Audicija za suvremeni ples Glazbene škole Blagoja Berse
Od 15. lipnja uvode se dodatne autobusne linije ne relaciji Preko – Muline – Preko
Zaokret prema održivosti u turizmu na Ugljanu i Pašmanu
Fešta sv. Ante u Malom Lukoranu uz Pink Noise & Luciju Marcelić