Pomlađeni seniori u pozitivnom nizu: Sedam bodova iz tri utakmice
Seniori Svetog Mihovila odlično su otvorili proljetni dio polusezone u 1. Županijskoj nogometnoj ligi.
Nakon što su prvi dio sezone završili na začelju s 3 boda iz 13 odigranih utakmica (tri remija), u posljednje tri prvenstvene utakmice osvojili su čak sedam bodova upisavši dvije pobjede i jedan remi.
Posebno je to značajno istaknuti s obzirom na činjenicu da su u proljetni dio sezone ušli s pomlađenim sastavom.
Otočni nogometaši u 15. i 16. kolu 1. ŽNL upisali su prve dvije pobjede u prvenstvu i to na gostovanju kod aktualnog prvaka Polače 3-1 (Dundov 2, Masar) te na ‘domaćem’ igralištu na Bagatu gdje su nadvisili Velebit iz Benkovca s 2-0 (Masar, 2 pogotka).
U 17. kolu, pak, proteklog vikenda su remizirali 2-2 s Novom zorom iz Sv. Filipa i Jakova (Ivuša, Masar). Utakmicu su, nažalost, obilježile dvije teške pogreške suca prilikom pogodaka gostiju, što ne umanjuje njihovu borbenost i zasluženost boda koji su osvojili.
U sljedećem kolu u četvrtak, 30. ožujka Sv. Mihovil na Bagatu dočekuje momčad Dalmatinca iz Crnoga.



Predhodna novost
Sljedeća novost
Potpisivanje ugovora za nove korisnike programa DV Lastavica
Stručni skup županijskih ravnatelja osnovnih škola u Preku
Djevojčice iz Udruge Tim plesom najavile ljetne radionice
Predstavljanje zbirke poezije “Mojoj nani” Ugljanke Senke Bračić
Preška dica ne daju da izumre rič njihovih nana – oživjeli su priču o lavandijerama!
Vinjete se mogu kupiti u TIC-u Ugljan i u tvrtki Obala i parkovi d.o.o. u Preku
OTOČNO VIJEĆE Općini Preko dva ugovora za projekte vrijedna 170.000 eura
Sajamski dani – omogućena prigodna prodaja na blagdane i tijekom ljeta