Puntamika slavila u Sutomišćici na 14. izdanju turnira Partija
Proteklog je tjedna u Sutomišćici održano 14. izdanje malonogometnog turnira Partija u organizaciji Udruge mladih Santa-Fe.
Naslov je na Foši obranila momčad Puntamike koja je u finalu pobijedila Preko i tako drugu godinu zaredom osvojila pobjednički pehar.
U utakmici za 3. mjesto Banj je bio bolji od ekipe Kali.
Za najboljeg igrača i strijelca turnira proglašen je Dino Škibola iz ekipe Puntamika, dok je najbolji vratar bio Domagoj Kombura koji je na ovom turniru branio boje Preka.
Trofej za Fair play momčad pripao je Kukljici.
Fotografije: Barbara Kurtin



Predhodna novost
Sljedeća novost
Mateo Košta pobjednik Otočnog turnira u stolnom tenisu
Sv. Mihovil i ove godine organizira otočni turnir u stolnom tenisu
U Karate klub Sv. Lovre iz Lukorana stiglo novih sedam medalja
Karate klub Sv. Lovre iz Lukorana godinu otvorio s čak pet medalja!
Priznanje Damiru Korenovu za 30 godina rada u NŠK Sv. Mihovil
Sjajna jesen mlađih pionira NŠK Sv. Mihovil
Karate klub Sv. Lovre na prvom natjecanju osvojio četiri medalje!
Dominacija stolnotenisača Sv. Mihovila u Dubrovniku: Četiri pobjede u nizu za vrh lige!